Webinzeraty.sk >> Auto-moto >> Iné >> Bratislava >> ponuka >>

Mobilná nakladacia rampa AUSBAU od výrob

 Pridať inzerát   
Mobilná nakladacia rampa AUSBAU od výrobMobilná nakladacia rampa AUSBAU od výrobMobilná nakladacia rampa AUSBAU od výrob
 Mobilná nakladacia rampa AUSBAU od výrob   5 200 EUR

Mobilná nakladacia rampa AUSBAU od výrobcu. Veľká naklonená plocha, protišmykový povrch, nastavenie výšky (od 900 do 1650 mm). Šetrí Váš čas a peniaze pri nakladaní a vykladaní rôznych druhov tovaru. Štandardné modely so zatažením 6, 8, 10 a 12 t. Vyrábame mobilné nakladacie rampy všetkých veľkostí na objednávku. Prečítajte si viac o tovare mobilná nakladacia rampa AUSBAU na našej webovej stránke. id: 3AOII8 Kontakty: Tel. +421233331075 https://av-exim . com Princíp práce nakladacej rampy: Nakladač vedie nakladaciu rampu do kamiónu a zdvíha okraj rampy (vložením vidiel do tuhej otočnej spojky). Pomocou hydraulického čerpadla sa výška nakladacej rampy nastaví na požadovanú úroveň (od 900 mm do 1650 mm). Nakladacia rampa je vybavená poistnou brzdou a retazami. Brzda je potrebná na zabránenie pohybu rampy. Retaze - na ďalšie upevnenie rampy ku kamiónu. Potom sa vysokozdvižný vozík pohybuje na mobilnej nakladacej rampe a vchádza do kamiónu alebo kontajnera.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Auto-moto >> Iné

Predám ALU disky
Bratislava - Predám ALU disky so sezónnym obutím rozmer pneu 205/55 R16, pneu použi

Predam pojazdne zariadenie pre karca Predam pojazdne zariadenie pre karca
Tvrdošín - Predam pojazdné zariadenie pre posun obytného prívesu, motorovej lode,

Kúpte si mobilné nakladacie rampy AUSBAU Kúpte si mobilné nakladacie rampy AUSBAU
Bratislava - Kúpte si mobilné nakladacie rampy od výrobcu AUSBAU. Mobilné nakladaci

Nájazdové plošiny AUSBAU Nájazdové plošiny AUSBAU
Bratislava - Nájazdové plošiny AUSBAU. Vyrábame nájazdové plošiny v priemyselnom me© 2021 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | mobilna nakladacia | Topweb, s.r.o.